Kontakta oss – för frågor eller offert

ri.se

Är du intresserad av att samarbeta med oss eller höra mer om vårt gemensamma erbjudande – hör av dig.

Vi på Zeri Electric:

Richard Zellén

VD/Projektledare

0706-44 33 66
richard.zellen@zeri.se

Kristoffer Örn

Arbetsledare/Installatör

0704-94 75 12
kristoffer.orn@zeri.se

Patrik Samuelsson

Arbetsledare/Installatör

0736-23 51 47
patrik. samuelsson@zeri.se

Anna Larsson

Kontor/Ekonomi

0708-48 74 33
anna.larsson@zeri.se

André Rasmusson

Installatör

0702-03 02 09
andre.rasmusson@zeri.se

Tobias Friberg

Installatör

0727-25 80 55
tobias.friberg@zeri.se

Jonas Jönebratt

Installatör

0733-50 40 40
jonas.jonebratt@zeri.se

Marcus Comstedt

Installatör

0703-95 45 50
marcus.comstedt@zeri.se

David Ekman

Installatör

0703-80 63 12
david.ekman@zeri.se

Briska Najim

Installatör

0722-13 60 80
briska.najim@zeri.se

Hampus Balado

Installatör

0734-43 60 60
hampus.balado@zeri.se

Christoffer Höyer

Installatör

0739-65 48 27
christoffer.hoyer@zeri.se

Zeri Webmail