Kontakta oss – för frågor eller offert

zeri.se

Vi söker elektriker! Vill du jobba hos oss? Ta chansen till ett roligt jobb med härliga arbetskamrater och goda möjligheter att utvecklas. Intresserad ring 031-778 73 00 eller maila info@zeri.se

Vi på Zeri Electric:

Richard Zellén

VD/Projektledare

0706-44 33 66
richard.zellen@zeri.se

Patrik Samuelsson

Arbetsledare/Installatör

0736-23 51 47
patrik.samuelsson@zeri.se

Anna Larsson

Kontor/Ekonomi

0708-48 74 33
anna.larsson@zeri.se

Elisabeth Maros Nilsson

Marknadskoordinator

0730-64 55 74
elisabeth.marosnilsson@zeri.se

André Rasmusson

Installatör

0702-03 02 09
andre.rasmusson@zeri.se

Tobias Friberg

Installatör

0727-25 80 55
tobias.friberg@zeri.se

Jonas Jönebratt

Installatör

0733-50 40 40
jonas.jonebratt@zeri.se

Marcus Comstedt

Installatör

0703-95 45 50
marcus.comstedt@zeri.se

Hampus Balado

Installatör

0734-43 60 60
hampus.balado@zeri.se

Christoffer Höyer

Installatör

0739-65 48 27
christoffer.hoyer@zeri.se

Jan-Olof Ljungdahl

Installatör

0730-94 14 60
jan-olof.ljungdahl@zeri.se

Pontus Grynge

Installatör

0761-36 69 61
pontus.grynge@zeri.se

Lamin Kanteh

Installatör

0761-36 70 83
lamin.kanteh@zeri.se

Jesper Evertsson

Installatör

0730-63 50 35
jesper.evertsson@zeri.se

Pontus Balado

Installatör

0736-62 63 51
pontus.balado@zeri.se

Lukas Malmqvist

Installatör

0730-32 65 50
lukas.malmqvist@zeri.se

Zeri Electric AB

Laxfiskevägen 6, 433 38 Partille

031-778 73 00
info@zeri.se

Zeri Webmail